AEW Dynamite 15.06.2022

AEW Dynamite 15.06.2022Дивитися
⚡ Свіжі новини в Telegram-каналі, наш новий проект LEGкомысленный RUSev

Крутий контент на YouTube.Коментарів 1

Офлайн
Рекомендую матч Оспрея і оупенер. Усе інше - якесь дивне за змістом і результатами насамперед.
Найбільш мені шкода командні титули. Від початку ці титули завжди носили не ті й у дурнуватих сюжетах. Найбільш адекватний забіг мала стартова команда SCU (хоча титул мали давати "Порядку", але перші чемпіони теж були нівроку). Далі покотилося в прірву. Командні титули в компанії щось другорядне і периферійне. Ось і зараз вони перейшли проти будь-якої логіки в зненацька намалювавшомуся ф'юді, який власне був ф'юдом Харді та Джексонів, але ось таке ми маємо на виході.
Ну й не можна серйозно говорити про матч Уордлоу, де було утримано чоловік 5, мабуть, із усієї компанії.
Цього разу я навіть намагався подивитися матч Міро, сподіваючись, що щось змінилося з часу його відсутності. Нічого не змінилося. Це не можливо дивитися, як Пейдж не намагався його тягти. Єдине, що Міро зі спини тепер не впізнати – виглядає якийсь маленький і піджарий, а спереду у нього щось не так з пупом. Чи похудав сильно на відновленні, чи в інших шортах не видно було, але живіт якоїсь іншої людини.
Перемога Шторм над Бейкер теж викликала здивування. І так, як би дивно це не звучало, але в ццу Шторм виглядала якось цікавіше. А так щось в районі Рубі Сохо, яка теж нецікава, квола, але з почуттям власної важливості до небес. Шторм трохи цікавіша, але зовсім трішки. Якби не існувало командне чемпіонство, можна було б сказати, що акценти в жіночому дивізіоні найменш адекватні.
І ще щодо чемпіонств і турнірів. Я розумію, що в ростері 450 чоловік, але вже нудить від регалій. За останні кілька місяців у компанії з'явився і з'являється цілий ворох поясів, приєднали РОХ з усіма титулами + всілякі титули типу ФТВ і приїжджі. Просто знецінено все. Або ситуація з тимчасовим титулом ТНТ, коли тимчасового чемпіона обирали на кілька випусків, щоб потім зіцькувати з чинним чемпіоном. Або два жіночі титули РОХ...

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.