Загальні правила на сайті

Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій та поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо, щоб ця спільнота людей функціонувала, нам і необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати ці правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже наш і ваш час, і допоможе зробити сайт більш цікавим та організованим.

На нашому сайті потрібно поводитись шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ стосовно учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтесь до адмінів або модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним із найтяжчих порушень і суворо карається адміністрацією. У нас суворо заборонено расизм, релігійні та політичні висловлювання. Заборонено використовувати в спілкуванні на сайті мову окупанта. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння та за бажання зробити наш сайт ввічливішим та доброзичливішим.


 1. wrestlingcity.org — не місце для копіпастер. Розміщення повністю скопійованого чужого контенту з інших сайтів заборонено. Навіть при використанні гіперпосилання на джерело. Розповісти про цікаву статтю можна, використовуючи форум.

 2. wrestlingcity.org — для грамотних людей. Ми любимо нашу солов'їну, українську мову і не любимо тих, хто її перекручує. Помилки та друкарські помилки бувають у всіх — намагайтеся перевіряти текст перед відправкою. А постійні орфографічні помилки та ігнорування правил пунктуації не вітаються, а навмисне перекручування слів, «падонкоффський сленг» і мат дуже скоро стануть причиною бана.

 3. wrestlingcity.org — для спокійних людей. Просимо залишити хамство, грубість, мат, інші прояви агресії та неадекватності для інших ресурсів — у нашому містечку це не в пошані.

 4. wrestlingcity.org — не для клонів. Ми блокуватимемо віртуалів, їхніх творців та тих, хто про це думає. Їх дуже легко вирахувати.

 5. wrestlingcity.org — не місце для реклами. Заборонено розміщувати посилання на проекти, які не належать до нашого містечка та про які не було попереджено заздалегідь адміністраторів.

 6. wrestlingcity.org — не для правопорушників. Заборонено обговорювати правила сайту та дії адміністрації, спрямовані на їхнє виконання. З цих питань слід звертатися лише до особи адміністрації.

 7. На нашому сайті наступні правила для підписів у профілях:
  1. Максимальна висота: 80 пікселів. Не більше чотирьох юзербарів чи восьми рядків тексту (розмір шрифту 10)
  2. Загальна вага зображень, що містяться у підписі, не повинна перевищувати 200 Kb.
  3. Неприпустимі насильство, погрози (на демографічній, національній, релігійній чи політичній основі), лихослів'я (ненормативна лексика, обзивання, грубість тощо), розпуста (порнографія), дискримінація у будь-яких проявах, тексти та зображення рекламного чи комерційного характеру, імітація звань/рангів цього ресурсу, а також зображення провокаційного спрямування, в т.ч. використання нацистської та рашистської символіки.
  4. Заборонені списки, на кшталт "топ моіх любіх реслірів".
Правила додавання новин:
 • При додаванні новини слід вказувати джерело.
 • Дозволяється лише переклад новин з англомовних сайтів.
 • Копіпаст карається баном/кляпом, на розсуд адміністрації.
 • Рукописи не рецензуються та не повертаються.
 • Адміністрація залишає за собою право відмови у публікації без пояснення причин.
 • За часте доймання адміністрації, щодо публікації їх новин, користувач може отримати бан/кляп.

Правила можуть змінюватись та доповнюватися.